20 rokov skúseností

Naša spoločnosť bola súčasťou najväčších projektov na Slovensku ako Spa Aphrodite Rajecké teplice, Shopping palace Zlaté piesky, Aquacity Poprad, Shopping center Galéria Košice, Hotel štefánik,Bratislavský Hrad a mnoho ďalších.

Taktiež sa zameriavame na rodinné vily a domy kde realizujeme interiéry a exteriéry.

Máme veľa skúseností z rekonštrukciou historických fasád, interiérov a budóv.

Štuka

Umenie štukatérstva dosahuje svoj vrchol v 17. a 18. storočí. Technickú zručnosť, invenciu a tvorivú silu starých majstrov možno obdivovať v množstve sakrálnych ako i svetských stavieb tohto obdobia. Prudký vzostup meštianstva v nasledujúcich odobiach mal za následok, že sa v úspornejšej forme uplatňovala štuková výzdoba v širšom merítku. No aj napriek tomu zostávala výsadou bohatých mešťanov. Je zásluhou dnešnej doby, že každý, kto má dobrý, naviac dobový vkus, môže si štuk dovoliť. Zakladajúc si na remeselnej tradícii má naša firma snahu oživiť dobré meno ľudí, ktorí stavali Viedeň, Budapešť či Bratislavu.

Kontaktujte nás

Obráte sa na nás z akoukoľvek otázkou alebo objednávkou telefonicky, faxom alebo e-mailom (sekcia kontakt). Taktiež môžeťe použiť kontaktný formulár (sekcia kontakt) alebo nás môžete kontaktovať cez facebook alebo následovať na twitteri. Ďakujeme!

tweeter

facebook